Priemyselný vysávač PM-OD-30M FC 1600W Dry / Wet + trepačka filtra

Kód: 2459
Vianočný výpredaj
Neohodnotené
€153,12 €127,60 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
9.12.2022

Priemyselný vysávač značky POWERMAT.

Detailné informácie

Podrobný popis

TECHNICKÉ PARAMETRE: Značka: Powermat Model: PM-OD-30M FC Napájanie: 230V / 50Hz Maximálny výkon motora: 1600W Maximálny výkon zásuvky: 2000W Vytriasač filtra: taký mechanický Sací výkon: ≥18kPa Dĺžka sacej hadice: 1,5m Celková dĺžka sacieho potrubia (2 sekcie): 85 cm Dĺžka napájacieho kábla: 3,4 m Hrdlo sacej trubice: 32 mm Čistá hmotnosť: 5,9 kg

VYBAVENIE -Priemyselný vysávač -HEPA filter (pre suchú prevádzku) -viacvrstvové opakovane použiteľné vrecko (na prácu s jemným prachom), -Špongiový filter (pre mokrú prevádzku), -1,5 m sacia hadica (s otvorom na nastavenie sacej sily) -Nástavec na vysávanie -Odsávacia trubica z odolného plastu (2 sekcie) 85 cm -Štrbinová hubica 2v1 s kefou
Výkon a všestrannosť Efektívna práca a odolná konštrukciaOdolná nerezová nádrž a zásuvka na pripojenie elektrického náradia. Veľmi vysoký podtlak 18kPa znamená, že vysávač dokáže bez problémov,
veľmi rýchlym tempom nasať zvyšky nečistôt z čisteného povrchu.
Všestranné využitie Môže sa používať s brúskou na omietku, brúskami na drevo a iným elektrickým,
náradím s výstupom prachu pomocou vhodného vrecka na prach. Prístroj bez problémov pozbiera všetky druhy nečistôt, suché aj mokré.
Kolieska na základni zariadenia uľahčujú premiestňovanie zariadenia počas prevádzky. Priemyselné vysávače POWERMAT nachádzajú uplatnenie vo všetkých druhoch výrobných závodov
a závodov, napríklad v závodoch na výrobu nábytku alebo okenného stolárstva.
Sú tiež užitočné na rôznych typoch stavieb. Všetky vyššie uvedené vlastnosti robia z vysávačov POWERMAT bezkonkurenčné vo svojej cenovej triede.
Dvojitá filtrácia -Vďaka použitiu HEPA filtra a viacvrstvového vrecka na prach sa zvyšuje životnosť motora. -Vrecúško (viacvrstvové) vopred upevňuje HEPA filter, aby zostal dlhšie čistý.
-Vrecko je opakovane použiteľné, navyše vrecia tohto typu,
výrazne neznižujú sací výkon na rozdiel od bežného papierového vrecka. -Priložený špongiový filter je navrhnutý tak, aby fungoval "na mokro".
-Pri nasávaní tekutín sa používa bez HEPA filtra. -HEPA filter - veľmi dôležitá súčasť vybavenia.
-Chráni nielen vás, ale aj turbínu vysávača!
-Náš filter dokáže zachytiť 99,9 % škodlivín, ktoré sú škodlivé pre alergikov! -Filter, ktorý je súčasťou súpravy, je umývateľný - nemusíte ho vymieňať, keď je znečistený.
-Pred nosením ho umyte pod tečúcou vodou a osušte.
-Prečo utrácať peniaze za nový filter, keď tento má dlhú životnosť!

Zásuvka pre elektrické náradie s výkonom do 2000W -Možnosť pripojenia elektrického náradia, vysávač poslúži aj pri renovácii,
ako aj pri každodennom používaní v renovačných firmách. -Zásuvka namontovaná v kryte motora eliminuje potrebu ťahať ďalší predlžovací kábel.
-Podpora elektrického náradia až do maximálneho výkonu 2000 W.
-Toto riešenie je veľmi pohodlné a praktické.
- Okrem toho bola použitá ochrana proti postriekaniu v podobe krytu zásuvky.
Funkcia automatického spustenia / zastavenia -Funkcia Start-Stop znamená, že vysávač sa spustí len vtedy,
keď je elektrické náradie zapnuté, čo umožňuje šetriť elektrickú energiu.
-Integrovaný spínač má možnosť zvoliť si jeden z dvoch režimov:
práca s elektrickým náradím alebo bežné spustenie vysávača. -Vytriasač filtra predstavuje pohodlie pri vašej práci Systém pretrepávania HEPA filtra. -Vytriasač filtra uľahčuje obnovenie maximálneho sacieho výkonu vysávača.
-Keď spozorujete výrazný pokles výkonu, na vine je určite aj špinavý filter.
-Vyčistite ho pomocou použitej vytriasačky filtra.
-Stačí niekoľkokrát stlačiť špeciálne tlačidlo umiestnené v kryte. -Po cca 5 cykloch sa sací výkon môže zvýšiť až na 80 %.
Funkcia dúchadla -Vysávač je vybavený výstupnou zásuvkou na pripojenie hadice.
-V tejto konfigurácii vysávač namiesto nasávania fúka vzduch.
Funkcia vysávania -Sada obsahuje univerzálnu koncovku vysávača, štrbinovú hubicu a dvojdielnu rúrku ,
dlhú 85 cm s ohybnou rúrou dlhou 150 cm, ktoré neobmedzujú rozsah práce s vysávačom.

Veľká nádrž -Nerezová nádrž s objemom 30 litrov umožňuje prácu bez častého vyprázdňovania. -Nový model pre rok 2020 je vybavený špeciálnym rozprašovačom smerujúcim prach po nádrži,
čo výrazne eliminuje nadmerné upchávanie viacvrstvového vrecka. -Zariadenie bolo navrhnuté tak, aby fungovalo za sucha aj za mokra.
-Okrem toho má nádrž pre pohodlie pri používaní vypúšťaciu zátku. -Kovová nádrž zaručuje životnosť a spoľahlivosť vysávača,
je odolná voči akémukoľvek mechanickému poškodeniu.
Použite správny tip -Suchý / mokrý hrot používajte na čistenie a vysávanie kobercov, podláh, kobercov atď. -Nástavec 2v1 sa používa na vysávanie škár, políc a zákutí nábytku.
-Presunutím hrotu na druhú stranu (bez kefiek) ho možno použiť na vyfukovanie prvkov alebo vysávanie medzier.
Základňa s kolieskami -Pohodlne sa používa, odnímateľná základňa s kolieskami uľahčujúcimi pohyb vysávača. -Možnosť demontáže podstavca umožňuje zmenšiť priestor zaberaný pri skladovaní vysávača.
-Demontáž základne navyše uľahčuje proces čistenia nádrže.

Dodatočné parametre

Kategória: Priemyselné vysávače
Hmotnosť: 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz