Priemyselný vysávač 1600W Dry / Wet + trepačka filtra,PM-OD-30M FC

Kód: 3248
Novinka Výpredaj skladu! BLACK FRIDAY
Neohodnotené
€166,96 €139,13 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2022

Priemyselný vysávač Powermat PM-OD-30M FC

 

je ideálny na čistenie mokrých a suchých povrchov.

Detailné informácie

Podrobný popis

TECHNICKÉ DÁTAZnačka: Powermat Model: PM-OD-30M FC Napájanie: 230V / 50Hz Maximálny výkon motora: 1600W Maximálny výkon zásuvky: 2000W Vytriasač filtra: taký mechanický Sací výkon: ≥18kPa Dĺžka sacej hadice: 1,5m Celková dĺžka sacieho potrubia (2 sekcie): 85 cm Dĺžka napájacieho kábla: 3,4 m Hrdlo sacej trubice: 32 mm Čistá hmotnosť: 5,9 kg
VYBAVENIE -Priemyselný vysávač -HEPA filter (pre suchú prevádzku) -viacvrstvové opakovane použiteľné vrecko (na prácu s jemným prachom), -Špongiový filter (pre mokrú prevádzku), -1,5 m sacia hadica (s otvorom na nastavenie sacej sily) -Nástavec na vysávanie -Odsávacia trubica z odolného plastu (2 sekcie) 85 cm -Štrbinová hubica 2v1 s kefou

Výkon a všestrannosť Efektívna práca a odolná konštrukciaToto zariadenie využíva vysokovýkonný vysokovýkonný elektromotor s výkonom 1600W, motor využíva dvojitý ventilátor na zvýšenie vytvoreného vákua,
čo sa premieta do účinnosti sania, bez nutnosti použitia motora s vyššou spotrebou energie.

Odolná nerezová nádrž a zásuvka na pripojenie elektrického náradia. Veľmi vysoký podtlak 18kPa znamená, že vysávač dokáže bez problémov veľmi rýchlym tempom nasať zvyšky nečistôt z čisteného povrchu.
Všestranné využitieMôže sa používať s brúskou na omietku, brúskami na drevo a iným elektrickým náradím s výstupom prachu pomocou vhodného vrecka na prach. Prístroj bez problémov pozbiera všetky druhy nečistôt, suché aj mokré.
Kolieska na základni zariadenia uľahčujú premiestňovanie zariadenia počas prevádzky.
Priemyselné vysávače POWERMAT nachádzajú uplatnenie vo všetkých druhoch výrobných závodov a závodov,
napríklad v závodoch na výrobu nábytku alebo okenného stolárstva.
Sú tiež užitočné na rôznych typoch stavieb. Všetky vyššie uvedené vlastnosti robia z vysávačov POWERMAT bezkonkurenčné vo svojej cenovej triede.
Dvojitá filtrácia Vďaka použitiu HEPA filtra a viacvrstvového vrecka na prach sa zvyšuje životnosť motora. Vrecúško (viacvrstvové) vopred upevňuje HEPA filter, aby zostal dlhšie čistý.
Vrecko je opakovane použiteľné, navyše vrecia tohto typu výrazne neznižujú sací výkon na rozdiel od bežného papierového vrecka. Priložený špongiový filter je navrhnutý tak, aby fungoval „mokrý“.
Pri nasávaní tekutín sa používa bez HEPA filtra.
HEPA filter - veľmi dôležitá súčasť vybavenia.
Chráni nielen vás, ale aj turbínu vysávača!
Náš filter dokáže zachytiť 99,9 % škodlivín, ktoré sú škodlivé pre alergikov! Filter, ktorý je súčasťou súpravy, je umývateľný - nemusíte ho vymieňať, keď je znečistený.
Pred nosením ho umyte pod tečúcou vodou a osušte.
Prečo utrácať peniaze za nový filter, keď tento má dlhú životnosť!

Dodatočné parametre

Kategória: Vysávače
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz