Náhradné batérie a nabíjačky

Akumulátorové náradie, ako sú skrutkovače a brúsky, vyžaduje na prevádzku Li-Ion alebo NiCd batérie a nabíjačky. V tejto kategórii nájdete príslušenstvo k akumulátorovému náradiu, od štandardných Li-Ion/NiCd akumulátorov, cez nabíjačky elektrického náradia (univerzálne, viacnapäťové), až po akumulátorové adaptéry. Za skvelé ceny nájdete aj akumulátory a nabíjačky pre akumulátorové náradie DeWALT, Black+Decker a Makita.

Ponúkame široký výber batérií do elektrického náradia vyrobených v rôznych technológiách. Moderné akumulátory náradia využívajú lítium-iónovú technológiu, ktorá umožňuje optimalizáciu spotreby energie a dlhý pracovný čas na jedno nabitie akumulátora.

Pozrite si náš sortiment originálnych batérií DeWalt, Black+Decker, Makita a Scangrip pre skrutkovače, vŕtačky, priamočiare píly, píly, lampy a iné akumulátorové náradie. Len originálne batérie zaručujú odolnosť a dlhú životnosť batérie.

 

Nabíjačky batérií

Nabíjačka batérií sa používa na napájanie elektrickej energie do elektrickej batérie. Priebeh a parametre nabíjania akumulátorov pre elektrické náradie závisia od typu akumulátora, jeho kapacity a vyhotovenia. Výrobcovia batérií do elektrického náradia špecifikujú maximálny nabíjací prúd, maximálny elektrický náboj alebo prúd a čas nabíjania a niekedy aj iné podmienky, ako je maximálne napätie alebo teplota. Výrobcovia nabíjačiek preto špecifikujú, aký typ akumulátora elektrického náradia je možné nabíjať danou nabíjačkou.

USB adaptéry pre batérie

Batériové adaptéry majú USB konektory, ktoré sa používajú na nabíjanie a napájanie USB elektronických zariadení. USB adaptér premení batériu elektrického náradia na prenosnú nabíjačku pre telefóny, smartfóny, mp3, tablety, navigácie a všetky zariadenia, ktoré je možné nabíjať pomocou USB kábla.

Preskúmajte náš široký sortiment batérií, batérií, nabíjačiek a adaptérov batérií pre akumulátorové náradie, skrutkovače, vŕtačky/skrutkovače, lasery a ďalšie.

Najpredávanejšie

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz