Mobilná skrinka na kolieskach

Kód: MODEL_14912_1
Tip Vianočný výpredaj
Neohodnotené
€16,19 €13,49 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
12.12.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

"

Senzačná pojazdná skrinka na kolieskach, ideálna do kúpeľne, kuchyne, špajze. Skriňa bola navrhnutá tak, aby maximalizovala využitie úzkych priestorov. Vďaka nemu získavame ďalší priestor a navyše nám pomáha udržiavať v dome poriadok.

Skrinka má 3 priestranné police, ktoré umožňujú uložiť potrebné čistiace prostriedky, kozmetiku, kúpeľňové doplnky, ak má byť polica v kúpeľni alebo práčovni.

Obrázky vpravo zobrazujú množstvo aplikácií skriniek. Skrinka sa bude hodiť do každej miestnosti.

Police nemusia byť naplnené len chemikáliami, v skutočnosti tam môžu byť kuchynské doplnky, koreniny, raňajkové cereálie, snacky atď.

Rozmery:

výška: 72 cm
šírka: 54 cm
hĺbka: 12,5 cm
Charakteristika

kompaktné rozmery
tri priestranné a odolné police
modulárny dizajn umožňuje pridávať alebo odoberať police
mobilný, vďaka 4 kolesám
množstvo aplikácií - v kúpeľni, kuchyni, špajzi, šatni, detskej izbe, obývačke Skriňa bola navrhnutá tak, aby maximalizovala využitie úzkych priestorov. Vďaka nemu získavame ďalší priestor a navyše nám pomáha udržiavať v dome poriadok.

Skrinka má 5 políc, ktoré umožňujú uložiť potrebné čistiace prostriedky, kozmetiku, kúpeľňové doplnky - ak má byť polička v kúpeľni alebo práčovni. V ostatných prípadoch dobre poslúži na odkladanie kníh, kľúčov, telefónu, nabíjačky, okuliarov atď.

Estetické spracovanie je ďalšou výhodou tejto skrinky. Prelamovaný dizajn určite dodá miestnosti výnimočný charakter.

Spodná polica má otváracie dvierka, môžeme sem uložiť produkty, ktoré nechceme, aby boli na poličke viditeľné, napríklad pracie prostriedky, šampóny a iné čistiace prostriedky na toalety.

Druhá, menšia polica má odnímateľné posuvné dvierka. Sem môžeme umiestniť napríklad rolku toaletného papiera alebo iné drobnosti.

Tretia a štvrtá polica nemajú dvierka, ale sú priestranné. Tu si môžete dať uteráky, vysokú kozmetiku, ako sú peny na holenie alebo lak na vlasy.

Piata polica nie je výškovo obmedzená a zmestí sa do nej veľkokapacitné predmety, ktoré sa nezmestia na iné police. Posledná polica nám tiež umožňuje najrýchlejší prístup k veciam, takže si na ňu môžeme dať aj parfum, antiperspiranty, balzam po holení, zubné kefky, čo sú všetky produkty, ktoré používame každý deň a ktoré by mali byť vždy po ruke. .

Rozmanitosť aplikácií skrine je obrovská. Skrinka sa bude hodiť do každej miestnosti.

Regály nemusia byť naplnené len chemikáliou v domácnosti, záleží naozaj na užívateľovi, ako si priestor na poličkách usporiada, môžu tam byť napríklad kuchynské doplnky, koreničky, raňajkové cereálie, maškrty a pod. ako sú plienky, olivy, krémy a obrúsky.

Rozmery (+ -2 mm):

výška: 120 cm
šírka: 20 cm
hĺbka: 20 cm
vnútorná výška políc odspodu: 28 cm, 14 cm, 32 cm, 6,5 cm
vnútorná šírka políc: 18,5 cm


CHARAKTERISTIKA:

štruktúra stĺpika zaberá málo miesta
priestranné a odolné police
stabilný a ľahký, takže ho možno premiestniť na iné miesto
množstvo aplikácií - v kúpeľni, práčovni, kuchyni, špajzi, šatni, detskej izbe, obývačke
Produkt pre svojpomocnú montáž.

"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz