Derma roller 540 ihličiek 0,3mm

Kód: 23762
Neohodnotené
€4,19 €3,49 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
9.2.2023

Dermaroller 540 ihličiek 0,3mm  je vhodnou kozmetickou pomôckou pre použitie pri problémoch s pleťou pri akné, jazvách, striach, pigmentových  škvrnách a podobne, vyskúšajte jeden z najinovatívnejších prostriedkov súčasnej dermatológie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dermaroller je patentovaný názov pre malý valček osadený stovkami mikroihiel s rôznou veľkosťou. Pri jemnom rolovaní (peercing-rollling) po pokožke, vytvára valček na pokožke malé neviditeľné vpichy na ktoré telo reaguje aktiváciou prirodzenej obnovy a regenerácie pokožky.

Ľudské telo prirodzene reaguje na každé poranenie spustením samoregeneračných procesov. Tieto procesy pokračujú len do štádia, ktoré je nevyhnutné na udržanie tela v zdravom stave. Pri opakovanom spúštaní ozdravovacieho procesu, podporujeme naše telo aby pokračovalo v regeneračnom procese až do štádia s ktorým sme spokojní.

Dermaroller je určený na:

  • Odstránenie jaziev, vrások a pigmentových škvŕn
  • Regeneráciu pokožky tváre, krku a dekoltu
  • Odstránenie strií a celulitídy
  • Zvýšenie účinnosti vitamínov a ostatných zložiek kozmetických prípravkov - vpravovanie do pokožky
  • Stimuláciu vlasových korienkov čím sa podporí opätovný rast a zamedzí sa vypadávaniu vlasov


Mezoterapia je liečebný postup, pri ktorom sa do pokožky a do strednej vrstvy kože – praskliny, škáry aplikujú látky, ktoré zlepšujú estetický vzhľad kože. V prípade dermarollovej terapie sa miesto injekčnej ihly využíva spomínaný valček pokrytý stovkami mikroihličiek z ušľachtilej ocele. Prirodzennou podporou tvorby kolagénu a nových buniek sa koža napne a vyrovnajú sa aj stredne hlboké vrásky či jazvy.

Po dôkladnej dezinfekcii sa najskôr nanesie na pokožku mezoterapeutické sérum (kyselina hyaluronová, depigmentačné sérum a podobne). Následne sa vykoná takzvaný peercing-rolling, kedy sa valčekom prechádza miesto poškodenia pokožky, čím sa v nej vytvoria tísicky mikroskopických pórov.

Vďaka nim sa do kože dostanú účinné látky oveľa rýchlejšie, hlbšie a hlavne vo väčšej koncentrácii ako pri bežnej aplikácii krému alebo séra. Zákrok trvá 15 až 30 minút.

Mezoterapeutická metóda je spojená s minimálnym rizikom a je všeobecne dobre znášaná ženami i mužmi. Na rozdiel od klasickej mezoterapie umožňuje ošetrenie väčších plôch vrátane hrudníka, brucha a zadku.

Dĺžky ihiel 0,30 mm ich využitie:

0,30mm - odlupovanie kože, stimuluje mikrocirkuláciu, obnova tvorby mikrokanálikov, zlepšenie farby pokožky, vpravovanie

Použitie

pred použitím si najskôr dôkladne očistite miesto antibakteriálnym prípravkom, na ktorom sa chystáte terapiu aplikovať. Následne rolujte valčekom na postihnutom mieste v každom smere (doba aplikácie cca 5 min.). Nevyvíjajte príliš veľký tlak! Po použití valček očistite dezinfekčným prípravkom (napr. Ajatín 1%) alebo vyvarte. Neodkladajte mokré.

Špecifikácie:

materiál: PVC, chirurgická oceľ, silikón

rozmery: dĺžka 13cm šírka 3cm

dĺžka ihiel: 0,3 mm

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz