Benzínový krovinorez Powermat 6KM + SADA,PM-KS-600T

Kód: 3128
Výpredaj skladu! BLACK FRIDAY
Neohodnotené
€124,99 €104,16 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.12.2022

Krovinorez PM-KS-600T s účinným výkonom (EPS) 6KM značky Powermat

 

je profesionálne zariadenie určené na kosenie trávy, kríkov, kríkov a pokrývanie trávnikov,sadov a pod.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

TECHNICKÉ DÁTAZnačka: POWERMAT Model: PM-KS-600T Efektívny výkon: 4,4 kW / 6 km (riešenia efektívneho výkonu) * Typ motora: 2-takt Maximálne otáčky: 11000 [ot./min] Voľnobežné otáčky: 2800-3200 [ot./min] Rýchlosť odstreďovania: 2800-3200 [ot./min] Objem motora: 49 cm3 Menovitý výkon motora: 1,65 kW / 2,2 HP Šírka rezu: 420 mm Priemer rezného kotúča: 255 mm Typ spojky: odstredivá spojka Typ karburátora: membrána Typ zapaľovacej sviečky: LD-L7T Systém zapaľovania: CDI Objem nádrže: 1,2L Hmotnosť: 7,69 kg
* Effective Power Solutions - ide o výkon, s ktorým zariadenie pracuje,
v porovnaní so zariadením s maximálnym pracovným výkonom, s pôvodne nameraným zariadením.
Táto sila je výsledkom konvergentnej sily.
Výkon sa udáva v zaokrúhlenej forme.
VRÁTANE -Benzínový krovinorez POWERMAT PM-KS-600T -Ochranná maska -2x Automatická zastrihávacia hlava -Servisná sada nástrojov -Návod na použitie -Trojzubý kotúč na vysokú a hustú trávu -Podväzky -Linka rezu 2,4 mm 10 m -Nádrž na prípravu zmesi oleja a paliva -Ochranné rukavice
Pohodlný postroj odľahčí ruky a chrbticu, vďaka čomu je práca s krovinorezom Powermat ,
oveľa jednoduchšia a pohodlnejšia a predovšetkým menej zaťažuje chrbticu a ramená.
Postroj je vybavený chráničom z hrubého plastu, ktorý chráni bedrá proti oderu a vypchávky pri práci. Vďaka pohodlnému nastaveniu postroja ho rýchlo prispôsobíme telesnej veľkosti užívateľa a preferovanej výške kosy od zeme.
Kosa je vybavená pohodlnou spúšťou, ktorá reguluje plyn s blokádou proti náhodnému stlačeniu, ako aj spínačom a funkciou blokovania otáčania. Kosa je vybavená dvojtaktným motorom s objemom 49 cm3.
Vďaka použitiu odstredivej spojky s kvalitnými obloženiami je práca s prístrojom pohodlná a bezpečná. Motor má mechanické palivové čerpadlo, vďaka ktorému po dlhšom odstavení zariadenia natiahneme palivo do karburátora
a tým sa motor naštartuje bez väčšej námahy.
Súprava obsahuje dve strihacie hlavy, vybavené systémom, ktorý po poklepaní na zem vlasec automaticky uvoľní. Pokrývka hlavy má nôž, ktorý skracuje prebytok vlasca a spevnenú časť v kontakte so zemou. Odolná ochranná maska ​​so sieťovinou na ochranu tváre a očí pred kamienkami alebo úlomkami trávy spod žacej hlavy. Maska má pohodlný systém nastavenia úchopu hlavy a sklonu masky.
Technológia RedVib je antivibračný systém, ktorý znižuje vibrácie vznikajúce počas prevádzky. Úplne prepracovaný dizajn robí našu kosu vyčnievajúcu od ostatných modelov dostupných na trhu.
Kosa je určená pre amatérske aj profesionálne použitie.

-Vďaka nízkej hmotnosti je práca s prístrojom pohodlná a pohodlná aj pri dlhodobej práci s prístrojom. -Pohon kosy je vyrobený z oceľovej tyče ukončenej viacklinom, čo je dôležité pri vyššom zaťažení (kosenie nožom).
-Väčšina kosákov je poháňaná lankom, čo pri dlhšom používaní vedie k poškodeniu (pretrhnutiu lanka). -Hlava je vyrobená z mäkkého, nepraskajúceho termosetového plastu.
-Strihacia hlava je oveľa odolnejšia ako štandardné cievky. -Kosa má tlmič motora, ktorý znižuje vibrácie (neprenáša vibrácie na ruky) - technológia RedVib. -Rukoväť s hlavou sa dá ľubovoľne otáčať, čo uľahčuje kosenie na ťažko dostupných miestach. -Zariadenie vyžaduje palivo vo forme zmesi 95 oktánového benzínu s olejom pre zmesi pre 2-taktné motory. -Hladina hluku je extrémne nízka vzhľadom na vysoký výkon motora (to všetko je spôsobené novou technológiou motora). -Jednoduchá výmena rezného príslušenstva umožňuje jednoduchú a rýchlu výmenu príslušenstva počas prevádzky. Použitie 2 krúžkov na pieste poskytuje dodatočné utesnenie a tiež zlepšuje výkon motora

Dodatočné parametre

Kategória: Kosy a vyžínače
Hmotnosť: 8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz