Akumulátorová vŕtačka ,PM-WA-20V-1,5AT-LCD

Kód: 2177
Výpredaj skladu! BLACK FRIDAY
Neohodnotené
€74,70 €62,25 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2022

Akumulátorová vŕtačka značky POWERMAT.

 

Pohodlná obsluha a všestrannosť!

Detailné informácie

Podrobný popis

TECHNICKÉ PARAMETRE:Značka: POWERMAT Model: PM-WA-20V-1.5AT-LCD Maximálne napätie batérie: 20V Rýchlosť prevodovky I: 0-350 ot./min Rýchlosti prevodu II: 0-1100 ot./min Max. krútiaci moment: 25 Nm Priemer skľučovadla: 10 mm Kapacita batérie: 1,5Ah Typ batérie: lítium-iónová LED lampa LCD displej (zobrazuje pracovné parametre skrutkovača) 21-stupňová spojka + vŕtanie Doba nabíjania batérie: 3h Hmotnosť skrutkovača s jednou batériou: 1,16 kg (0,8 kg + 0,36 kg) Hmotnosť celej súpravy v kufri: 2,47 kg

APLIKÁCIA: -Vŕtanie do železných a neželezných kovov -Upevnenie dverového kovania, dekoračných prvkov atď. --Montáž kuchynských a kúpeľňových skriniek -Skrutkovanie nábytku, montáž skladacích konštrukcií, vŕtanie pilotných otvorov -Upevnenie osvetlenia, elektrických zásuviek atď. -Osadzovanie drevených a PVC okenných rámov, vŕtanie otvorov a skrutkovacie práce -Servisné práce -Inštalačné práce -Práce na inštalácii ventilačných a klimatizačných systémov
VYBAVENIE: -Akumulátorový skrutkovač -2x 1,5Ah / 20V lítium-iónová batéria -Nabíjačka -Sada dlhých bitov (2 ks) -Súprava krátkych bitov (6 ks) -Nástavec na bity (1 ks) -Sada vrtákov (6 ks) -Transportný kufrík -Návod na použitie Široká škála úprav -Skrutkovač je vybavený spojkou s 21-polohovým nastavením krútiaceho momentu pre efektívne skrutkovanie rôznych veľkostí skrutiek
do rôznych materiálov + vyhradená poloha vŕtania.
-A tiež dvojrýchlostný spínač meniaci rozsah otáčok skrutkovača (0-350rpm / 0-1100rpm).
displej LCD -Zariadenie je vybavené LCD displejom zobrazujúcim stav nabitia batérie a prevádzkový režim: Skrutkovanie (FWD) / Odskrutkovanie (REV). -Displej má navyše modré kontrastné podsvietenie, čo uľahčuje čítanie prezentovaných hodnôt.
Ergonómia a jednoduchosť použitia -Rukoväť je pokrytá mäkkým PROTIŠMYKOVÝM materiálom, vďaka ktorému prístroj pevne padne do ruky a pohodlne sa používa.
-Komfort práce navyše zvyšuje nízka hmotnosť 1,16 kg skrutkovača s nainštalovanou batériou. -Možnosť namontovať remienok na zápästie, jeho použitie zabraňuje spadnutiu skrutkovača. -Okrem toho sa na boku zariadenia nachádzajú LED diódy indikujúce stav nabitia batérie.
Lítium-iónové batérie (Li-Ion) -Lítium-iónové batérie nie je potrebné pred nabíjaním úplne vybiť.
-Pri iných typoch batérií to nie je možné, pretože potom sa ich životnosť skracuje v dôsledku tzv pamäťový efekt.
-Li-Ion batéria vydrží viac ako 80 % nabitia viac ako 90 dní, keď sa nepoužíva.
-Tieto typy batérií sú o 40 % ľahšie a menšie ako tradičné batérie. -Dve batérie v súprave zaisťujú neprerušovanú prevádzku.
LED -Použitie LED podsvietenia pre lepšiu viditeľnosť pri práci výrazne uľahčí skrutkovanie a vysúvanie na zle osvetlených miestach.

Dodatočné parametre

Kategória: Vŕtačky a skrutkovače
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz